20 березня 2019 р. в Хмельницькому національному університеті відбулась зустріч викладачів кафедри трибології, автомобілів і ма теріалознавства і здобувачів освітнбої програми “Автомобільний транспорт з представником роботодавців Стецюком Дмитром Ігоровичем, начальником СТО «Опус-Авто плюс» , м. Хмельницький. В процесі зустрічі Стецюк Д.І. продемонстрував нові системи діагностики автомобілів, були обговорені актуальні питання співпраці з метою удоконалення контенту освітніх спецдисциплін з автомобільного транспорту з урахуванням вимог сучасних підприємств автосервісу.

15.09.2019

За Розпорядженням  по факультету інженерної механки № 1 від 12.09.2019р.  у осінньому семестрі студенти спеціальності 274 Автомобільний транспорт гр. АТ-16-1  згідно  встановленого розкладу проводять лабораторні роботи на Хмельницькому ТОВ Престиж-Авто під керівництвом начальника відділу сервісного обслуговування автомобілів Сабадаша М.В. та доцента каф. ТАМ Бабака О.П. з дисциплін автомобільного профілю.

25.01.2020 р.

Співпраця з роботодавцями

11 березня 2020 року

Для студентів спеціальностей 274 “Автомобільний транспорт” 11 березня 2020 року був організований навчально-інформаційний лекція-семынар  на тему  «Амортизатори компанії KYB  на автомобільному транспорті». Захід організований за сприяння кафедри трибології, автомобілів та матеріалознавства, а ведучим  лекції був технічний спеціаліст представництва  компанії KYB в м. Київ  Сергій Нем’ятий. Студенти отримали цікаву сучасну інформацію  про функції амортизаторів в підвісці автомобіля; принцип роботи гідравлічних амортизаторів; правила роботи з каталогами компанії.

20.03.2020р.

Доцент кафедри ТАМ Посонський С.Ф. з 01.02.2020р. по 20.03.2020р. проходив закордонне стажування за програмою: «Міжнародні проєкти: написання, аплікування, управління та звітність» в  Центральноєвропейській  Академії Навчань та Сертифікації (CEASC) (Польща), Університеті Суспільних Наук (UNS) м. Лодзь (Польща)  та Католицькому Університеті в Ружомберку (Словаччина).

1.07.2021Р.

На початку липня 2021 року Хмельницький національний університет, за програмою академічної мобільності Еразмус +, відвідав керівник технічної групи факультету механічної інженерії Технологічно-Природничого університету (UTP) міста Бидгощ (Польща) доктор Томаш Калачинський.

Розвиток міжнародної співпраці та європейської інтеграції Хмельницького національного університету в рамках програми Еразмус +. Хмельницький нацiональний унiверситет

На зустрічі з професором Олександром Дихою науковці обговорили можливості створення робочої групи з представників кафедри трибології, автомобілів та матеріалознавства ХНУ та кафедри експлуатації машин та транспорту UTP для проведення спільних наукових досліджень в галузі автомобільного транспорту.
Попрацювали над редакційною політикою міжнародного наукового видання Хмельницького національного університету «Проблеми трибології», до складу редакційної колегії якого входить Томаш Калачинський.
11 січня 2022 року
11 січня 2022 року в актовій залі Хмельницького національного університету відбулись урочистості з нагоди вручення дипломів магістрам.
На святі були присутні: ректор ХНУ Сергій Матюх, проректори, декани факультетів та їхні заступники, викладачі, співробітники, батьки та друзі випускників.
На кафедрі трибології, автомобілів і матеріалознавства випустилось 17 магістрів за ОП “Відновлення та технічний сервіс автомобілів”

14-15 лютого 2022 року завідувач кафедри трибології, автомобілів та матеріалознаства проф. Диха О.В. успішно пройшов тренінг Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти для керівників експертних груп НАЗЯВО та отримав відповідний сертифікат.