21 березня 2024 року студенти гр. АТ-20 прийняли участь в Автофорумі за участю представників автотранспортних підприємств

21 березня 2024 року студенти спеціальності Автомобільний транспорт гр АТ-20 у супрводі куратора доцента кафедри трибології, автомобілів та матеріалознавства Бабака О.П. прийняли участь у форумі за участю представників провідних автопідприємств Хмельницького регіону і України: DENSO, KYB, KLRbus, “Хмельниччина -Авто” та інших. Форум був організований відділенням автомобільного транспорту ХПК НУ Львівська Політехніка. Предсавники автобізнесу ознайомили здобувачів освіти автомобільного профілю з діяльністю підприємств, устаткуванням і продукцією, професійними вимогами до претендентів на посади.