274 Автомобільний транспорт

Освітня програма “Автомобільний транспорт” спрямована на підготовку  кваліфікованих фахівців професійної діяльності зі створення, експлуатації, ремонту, відновлення та контролю якості об’єктів автомобільного транспорту, а також їх окремих агрегатів, систем, вузлів і деталей.

Випускники спеціальності «Автомобільний транспорт» працюють на престижних посадах на державних та приватних підприємствах, як:

• головний інженер;
  • начальник сервісної служби;
  • директор станції технічного обслуговування;
  • начальник автопарку;
  • логіст.

З освітньою програмою “Автомобільний транспорт” за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти можна ознайомитися тут.

БАКАЛАВР НА БАЗІ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Університет проводить набір за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти на 1 курс (термін навчання – 3 роки та 10 місяців) за освітньою програмою “Автомобільний транспорт” на основі повної загальної середньої освіти на місця, що фінансуються за рахунок Державного бюджету, а також за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб, відповідно до вимог МОН України та Правил прийому Хмельницького національного університету. У 2023 році вступ відбувається на основі національного мультипредметного тесту (НМТ) (2022 або 2023 років) або результатів ЗНО (2020 або 2021 років) та мотиваційного листа.

В 2023 році вступникам, що бажають поступати на спеціальність 274-Автомобільний транспорт за кошти фізичних та/або юридичних осіб (контракт) на спеціальності, яким надається особлива підтримка достатньо мотиваційного листа (без результатів НМТ / ЗНО).

Вимоги до написання мотиваційного листа розміщені на сайті приймальної комісії університету.

Більш детальна інформація на сайті приймальної комісії.

______________________________________________________________________________________________________

БАКАЛАВР НА БАЗІ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА

Вступ на освітню програму “Автомобільний транспорт” за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти на базі диплому молодшого спеціалістамолодшого бакалаврафахового молодшого бакалавра (термін навчання 2 роки 10 місяців) на місця, що фінансуються за рахунок Державного бюджету, а також за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб, відповідно до вимог МОН України та Правил прийому Хмельницького національного університету у 2023 році необхідні результати національного мультипредметного тесту (НМТ) (2022 або 2023 років) або результати ЗНО (2020 або 2021 років – можуть бути лише два конкурсні предмети) та мотиваційного листа.

В 2023 році вступникам, що бажають поступати на спеціальність 274-Автомобільний транспорт за кошти фізичних та/або юридичних осіб (контракт) на спеціальності, яким надається особлива підтримка достатньо мотиваційного листа (без результатів НМТ / ЗНО).

Детальніше про вступ на базі диплому молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра, фахового молодшого бакалавра на сторінці приймальної комісії.