Вельбой Віталій Володимирович (1997)

З 1992 по 1997 рік навчався на кафедрі зносостійкості та надійності машин механічного факультету Технологічного університету Поділля, який закінчив з відзнакою і здобув кваліфікацію інженера-механіка за спеціальністю «Обладнання і технологія підвищення зносостійкості та відновлення деталей машин». З серпня 1997 року працював асистентом кафедри вищої математики та інформатики Хмельницького інституту економіки і підприємництва. З грудня 1997 по жовтень 1998 року проходив строкову службу в Збройних силах України, після чого повернувся на займану посаду в Інститут економіки та підприємництва.
З червня 1999 року перебуває на службі в органах внутрішніх справ України, працює в Науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі при УМВСУ на посаді начальника сектору автотехнічних досліджень, підполковник міліції, має кваліфікацію судового експерта з правом проведення експертиз технічного стану транспортних засобів, обставин та механізму дорожньо-транспортних пригод, транспортно-трасологічних. Займається розслідуванням ДТП з тяжкими та смертельними наслідками, що скоєні на території області.


Черешня Сергій Сергійович (1997)

В 1997 році закінчив Технологічний університет Поділля за кваліфікацією інженер-механік (м. Хмельницький). В 2002 році – Інститут підготовки кадрів Державної служби зайнятості за спеціальністю «Менеджмент організації» (м.Київ). В 2014 році – Хмельницький університет управління та права за спеціальністю державна служба, освітній рівень – магістр державної служби.
З 1997 працює в Хмельницькому обласному центрі зайнятості. Спочатку на посадах спеціаліста І категорії, провідного спеціаліста відділу АСУ і комп’ютеризації, головного спеціаліста відділу впровадження та супроводження інформаційно-аналітичної системи. З 2002 – заступником директора – начальником відділу організації сприяння працевлаштуванню та надання послуг роботодавцям. З 2003 – першим заступником директора.
З червня 2014 року – директор Хмельницького обласного центру зайнятості.
Нагороджений Почесними грамотами Кабінету Міністрів України та правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, відзнакою «За сумлінну працю» Міністерства праці та соціальної політики України, Почесною грамотою та Подякою Міністерства праці та соціальної політики України, Почесними грамотами Державного центру зайнятості, облдержадміністрації та обласної ради, обласного центру зайнятості, відзнакою Державного центру зайнятості «Занесення до Дошки пошани Державного центру зайнятості».


Ковтонюк Іван Іванович (1997)

В 1997 році закінчив механічний факультет Технологічного університету Поділля і отримав кваліфікацію інженер-механік. В 1998 році закінчив факультет педагогіки і психології Технологічного університету Поділля і отримав кваліфікацію практичного психолога. В 2003 році закінчив Одеську державну академію будівництва та архітектури та здобув кваліфікацію магістра будівництва об’єктів теплогазопостачання і вентиляції.
Трудову діяльність розпочав у ВАТ „Хмельницькгаз” учнем дефектоскопіста в 1999 році. В 2002 році призначено на посаду майстра служби підземних газопроводів і ГРП, а згодом на посаду заступника начальника служби підземних газопроводів і ГРП ВАТ „Хмельницькгаз”.


Сасс Андрій Віталійович (1998)

В 1997 році закінчив механічний факультет Технологічного університету Поділля і отримав кваліфікацію інженер-механік. В 1998 році закінчив факультет педагогіки і психології Технологічного університету Поділля і отримав кваліфікацію практичного психолога. В 2003 році закінчив Одеську державну академію будівництва та архітектури та здобув кваліфікацію магістра будівництва об’єктів теплогазопостачання і вентиляції.
Трудову діяльність розпочав у ВАТ „Хмельницькгаз” учнем дефектоскопіста в 1999 році. В 2002 році призначено на посаду майстра служби підземних газопроводів і ГРП, а згодом на посаду заступника начальника служби підземних газопроводів і ГРП ВАТ „Хмельницькгаз”.


Дзюбецький Руслан Володимирович (1999)

Народився в м. Хмельницькому. Закінчив Хмельницький технологічний університет Поділля за спеціальністью «ОТЗ», у 1999 році. Продовжив навчання у Львівському інституті внутрішніх справ.
З 2000 року на службі в управлінні внутрішніх справ України. обіймав посади: оперативного працівника, оперативного уповноваженого карного розшуку Південно-західного відділу міліції. На даний час працює на посаді заступника начальника карного розшуку у м. Хмельницькому.


Кащук Дмитро Якович (2000)

Закінчив Хмельницький технологічний університет Поділля за спеціальністью «ОТЗ», у 2000 році і отримав кваліфікацію інженер-механік.
Трудову діяльність почав інженером механіком на ВАТ «Укрелектроапарат». На даний час працює на посаді заступника начальника зварювального виробництва ВАТ «Укрелектроапарат». В квітні 2008 року проходив стажування у Швейцарії отрима сертифікат міжнародного інженера-зварника, займається науковою діяльністю, має публікації у фахових виданнях.


Янушевський Костянтин Станіславович (2000)

Закінчив Хмельницький технологічний університет Поділля за спеціальністью «ОТЗ», у 2000 році і отримав кваліфікацію інженер-механік.
Трудову діяльність почав інженером механіком на ВАТ «Укрелектроапарат». На даний час працює на посаді начальника зварювального виробництва ВАТ «Укрелектроапарат». Підтримує тісні звязки з випускною кафедрою, приймає активну участь у розробці сучастих технологій зварювання та наплавлення.


Винар Василь Андрійович (2001)

В 1996 році вступив на механічний факультет Хмельницького Технологічного університету Поділля за спеціальністю „“Технологія і устаткування відновлення та підвищення зносостійкості машин і конструкцій”. який в 2001 році закінчив з відзнакою.
Після закінчення університету поступив до аспірантури з відривом від виробництва за спеціальністю „матеріалознавство” до ФМІ ім. Г.В. Карпенка НАН України і закінчив у 2004 році. У 2006 році захистив дисертацію на тему «Закономірності корозійно-втомного руйнування поверхнево зміцнених алюмінієвих сплавів».
На даний час працює старшим науковим співробітником відділу №11 «Фiзико-хiмiчних методiв змiцнення та захисту металiв», і виконує обов’язки керівника лабораторії «Фізико-хімії процесів тертя і зношування матеріалів».
Напрямком досліджень Винара В.А. є електрохімічні, трибокорозійні дослідження металів та покриттів, а також дослідженням впливу водню на контактну взаємодію та руйнування металевих поверхонь у процесі тертя
Був степендіатом стипендій «Президента України», Президії НАН України і «Голови Львівської обласної Ради». Є автором 42 наукових праць.


Гончар Володимир Антонович (2005)

З 2000 по 2005 навчався і закінчив з відзнакою Хмельницький національний університет за спеціальністю «Технологія і устаткування відновлення та підвищення зносостійкості машин і конструкцій» і здобув кваліфікацію інженера-механіка. В 2006 заочно закінчив навчання на другій вищій освіті за спеціальністю «Облік і аудит» та здобув кваліфікацію спеціаліст з обліку і аудиту.
З 2005 по 2010 навчання в аспірантурі Хмельницького національного університету за спеціальністю «Тертя та зношування в машинах». 2014 – захистив кандидатську дисертацію на тему: «Підвищення зносостійкості і довговічності екструдерів для переробки фуражного зерна з домішками мінералів». З 2008 науковий співробітник Науково-дослідної частини при Хмельницькому національному університеті. З 2014 до сьогодні старший науковий співробітник НДЧ. З 2014 по 2015 викладач кафедри Машинознавства Хмельницького національного університету за сумісництвом. З вересня 2015 і до сьогодні викладач кафедри зносостійкості і надійності машин за сумісництвом. Є автором статей опублікованих в наукових журналах і збірниках України, Польщі, Чехії, загалом понад 40 наукових праць.


Ковтун Олексій Сергійович (2005)

Трудову діяльність почав в приватному підприємстві з виробництва бруківки, де відповідав за дотримання технології виготовлення бетонних сумішей та барвників. В 2006 році прийнятий на роботу до Хмельницького комунального підприємсьва “Електротранс” на посаду ревізора з безпеки дорожнього руху, з 20111 по 2013 роки очолював відділ безпеки руху підприємства. У січні 2013 року наказом директора ХКП “Електротранс” призначений виконуючим обов`язки головного інженера підприємства, в червні 2013 року рішенням керівника та за погодженням міського голови Мельника С.І. затверджений на посаді головногоінженера ХКП “Електротранс”, яку обіймає по теперешній час. В 2012 році з нагоди святкування дня житлово-комунального господарства, відзначений Хмельницьким міським головою Мельником С.І та нагороджений почесною грамотою “За вагомий внесок в розвиток житлово-комунальної сфери міста”.


Милятинський Сергій Володимирович (2005)

Після закінчення в 1997 році Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки, вступив до Механічного факультету Технологічного університету Поділля (м.Хмельницький), який закінчив у 2005 році, здобувши повну вищу освіту за спеціальністю «Технологія і устаткування підвищення зносостійкості машин і конструкцій» і отримавши диплом магістра з відзнакою.
З 2007 по 2010 рік проходив навчання в аспірантурі Хмельницького національного університету на кафедрі «Зносостійкості і надійності машин» за спеціальністю «Тертя та зношування в машинах». З 2008 року працював викладачем-стажистом, а після закінчення аспірантури – викладачем кафедри ЗНМ ХНУ. Є автором 11наукових робіт. На даний момент працює на посаді комерційного директора ТОВ «КластТафт» (м.Хмельницький).


Шевчук Дмитро Дмитрович (2005)

Заступник начальника ремонтно-енергетичного відділу Державного підприємства “Новатор” Державного концерну “Укроборонпром”.
В 2005р. завершив навчання на факультеті “інжерерних та інформаційних технологій” (ФІІТ) Хмельницького національного університету за спеціальністю “інженер по відновленню деталей машин та конструкцій матеріалів”. До 2007р. працював менеджером з продажу на Товаристві з обмеженою відповідальністю “Прелюдія”. В травні 2007р. продовжив свою трудову діяльність на Державному підприємстві “Новатор” на посаді начальника дільниці по встановленню лічильників газу та їх гарантійного обслуговування. Згодом, в грудні 2007р. був призначаний на посаду начальника відділу підготовки виробництва. З вересня 2008 р. до липень 2009р. працював спеціалістом по врегулюванню збитків Хмельницького регіонального управління в Акціонерному страховому товаристві “Вексель”. А вже в липні 2009р. продовжив свою трудову діяльність на Державному підприємстві “Новатор” Міністерства промислової політики на посаді заступника начальника ремонтно-енергетичного відділу, де працює по сьогоднішній день.


Шмирко Віктор Васильович (2008)

Шмирко Віктор Васильович 1985 р. народження закінчив Інститут механіки та інформатики Хмельницького національного університету у 2008 році та здобув кваліфікацію магістра зварювання. З липня 2008 р. працює у Фізико-механічному інституті ім. Г.В. Карпенка НАН України у відділі фізико-хімічних методів зміцнення та захисту металів на посаді інженера I категорії. З листопада 2009 року поступив в аспірантуру при інституті. В 2015 році захистив дисертацію у ФМІ на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю “Матеріалознавство”.
Наукова робота Шмирка В.В. спрямована на дослідження механізму руйнування гетерогенних газо-термічних покриттів за різних умов тертя.