Участь викладачів і студентів кафедри ТАМ у 15 FORUM СТО, м. Хмельницький, 9 листопада 2023

Захід відбувся на базі Хмельницького політехнічного коледжу НУ Львіська Політехніка, у форумі прийняли участь представники бізнесу в галузі автоскрвісу і представники навчальних закладів, що здійснюють підготовку за спеціальністю 274 Автомобільний транспорт.

На форумі від кафедри трибології, автомобілів та матеріалознавства були присутні викладачі: Диха О.В., Бабак О.П., Маковкін О.М., Посонський С.Ф., Гончар В.А., Вичавка А.А., Гетьман М.В. та студенти груп АТ20, АТ21, АТ22

Представники навчальних закладів проінформували представників бізнесу про особливості підготовки фахівців за профілем автомобільного транспорту

Представники автосервісу розповіли про кадрові вакансії та вимоги до них. В спільній дискусії були визначені шляхи конструктивної співпраці роботодавців із закладами освіти щодо участі у навчальному процесі, проведення практик і практичних занять на підприємстві, цільової підготовки працівників для СТО.

Для представників студентів був організований конкурс по рівню підготовки з галузі автомобільного транспорту. Команда студентів групи АТ-22 нашої кафедри посіла друге місце серед 5 команд і отримала цінний приз від фірми ANDRMAX.