Хмельницький національний університет відвідав керівник технічної групи Технологічно-Природничого університету (UTP) міста Бидгощ (Польща) доктор Томаш Калачинський.

На початку липня 2021 року Хмельницький національний університет, за програмою академічної мобільності Еразмус +, відвідав керівник технічної групи факультету механічної інженерії Технологічно-Природничого університету (UTP) міста Бидгощ (Польща) доктор Томаш Калачинський.

Розвиток міжнародної співпраці та європейської інтеграції Хмельницького національного університету в рамках програми Еразмус +.

Хмельницький нацiональний унiверситет на зустрічі з професором Олександром Дихою науковці обговорили можливості створення робочої групи з представників кафедри трибології, автомобілів та матеріалознавства ХНУ та кафедри експлуатації машин та транспорту UTP для проведення спільних наукових досліджень в галузі автомобільного транспорту.

Попрацювали над редакційною політикою міжнародного наукового видання Хмельницького національного університету «Проблеми трибології», до складу редакційної колегії якого входить Томаш Калачинський.