Завідувач кафедри проф. Диха О.В. прийняв участь у круглому столі, який відбувся на базі кафедри Автомобілів та транспортного менеджменту Вінницкого національного технічного університету

27 січня 2023 р. завідувач кафедри ТАМ проф. Диха О.В. прийняв участь у круглому столі, який відбувся на базі кафедри Автомобілів та транспортного менеджменту Вінницкого національного технічного університету (ВНТУ). В зустрічі прийняли участь: ректор ВНТУ проф. Біліченко В.В., перший проректор Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя (ТНТУ) проф. Ляшук О.Л., завідувач кафедри автомобілів ТНТУ Цьонь О.П., професор кафедри експлуатації та ремонту машин Центральноукраїнського національного технічного університету Аулін В.В., завідувач кафедри Автомобілів та транспортного менеджмент ВНТУ Цимбал С.В. Були обговоренні питання розвитку і вдосконалення ОПП автомобільного профілю ЗВО, напрацьовані напрямки подальшої співпраці у навчальній та науковій діяльності, укладені відповідні договори.